moni-zone ve APN Çözüm Ortaklığı

Amazon Web Services (AWS)’in Selected Partner’ı olarak Moni-Zone, her büyüklükteki müşterinin AWS üzerinde iş yüklerini ve uygulamalarını tasarlamasına, planlamasına, oluşturmasına, taşımasına ve yönetmesine yardımcı olan bir profesyonel hizmet şirketidir. AWS Çözüm Ortağı olarak, müşterilerinizin AWS Cloud’da uygulamalarını dağıtmalarını, çalıştırmalarını ve yönetmelerini desteklemek için uzman ekibimiz ve deneyimizle hizmet veriyoruz.

Zaman Olasılıkları Yeniden Düşünme Zamanı...
Misyonumuz

Müşterilerin olabilecekleri en iyi bulut tüketicileri olmalarını sağlıyoruz.
Müşterilerin teknolojiyle doğru kararları almasına yardımcı oluyoruz. İnovasyonun müşterilerimizin işletmelerini değiştirebileceğini biliyoruz, ancak teknoloji değişimini yönlendirmek her zaman sorunsuz bir yelken değildir. Yatırım ve odaklanma sayesinde, başarıya giden en uygun yolları belirleme becerilerimizi geliştirdik. Yetenek geliştirmek DNA'mızdadır ve yol gösterici ilkelerimiz, ilişkiler, güven ve müşteri memnuniyeti üzerine kuruludur. Bulutun inovasyonunu doğrudan elinize alarak sizi başarılı kılmak istiyoruz.

Hikayemiz

Bulut Dönüşümü ile Yenilikçiliği Güçlendirmek
moni-zone hikayesi, bulut bilişimin her şeyi değiştireceği ve AWS'nin bu değişikliği güçlendireceğine inanmakla başlayan bir vizyondur. Bu inançla, bu yeni zihniyete büyük inananlar olan AWS uzmanı ve teknik gurulardan oluşan bir ekip kurduk ve becerilerimizi geliştirmeye başladık.

AWS ile olan ortaklığımız sayesinde yenilikçiliği ve müşterilerimize değer katan çözümler üretebiliyoruz. Bu çözümler ileriye gitmelerini, pazarlarında daha rekabetçi olmalarını ve olağanüstü şeyler elde etmelerini sağlar.